KONST / Litografier / Färglitografi 12223621
nr 1222 3621
Henri Guibal
(f. 1947), Frankrike
Färglitografi, Bemålad. Signerad, numrerad 24/30. Bladets mått: ca 58x46 cm
Henri Guibal, fransk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:42:58
300 kr
350 kr